Můj Lov

Můj Lov
 
Můj lov
342 zápisků z rybaření
 
06.10.2018 16:10, od: skwor, revír: řeka, technika lovu: přívlač
Z podzimní přívlače....

 
 
28.08.2018 08:08, od: skwor, revír: řeka, technika lovu: přívlač
Boleni z posledních týdnů

 
 
26.07.2018 17:07, od: Rapala72, revír: OHŘE 11, technika lovu: přívlač
Dnes jsem ráno vyrazil na vláčku a to na Okouny jak jinak k tomu záměru jsem měl nachystané i náčiní proutek SHIMANO CATANA SUPER SENSITIVE BX 2,40m ML (MLS) 3-15g. a vlasec o průměru 0,18 mm . Přišli 3 kousky největší měl 23 cm 22 cm a 20 cm putovaly zpátky do vody. Změnil jsem umělou nástrahu a asi po 8 náhozu rána a okamžitý tah do středu řeky a směrem po proudu dolů cívka bzučela a vypadalo to jako by se ani neměla zastavit ryba cca. uplavala po proudu asi 80 metrů až po té se mi jí podařilo zastavit poté se otočila a pomalu jsem ji naváděl zpátky k mému místu s obou stran stromy s větvemi do vody moc jsem nevěřil že se mi jí povede navést zpátky ke mě. A to jsem pořád netušil a nebyl jsem si jistý o jakého dravce by se mohlo jednat. Byl jsem napnutý jako struna a asi po nějakém čase ani nevím jak dlouho jsem s ní bojoval dostával blíž a blíž ke břehu až cca. 4 metry ode mne se ukázala hlava s fousy a bylo po záhadě Sumec velký vzhledem k náčiní slušný kousek a to na řece a ze břehu Sumec měřil 97 cm a vážil 6,30kg. Chyba při načtení fotky předešlého článku kde měli být okouni.... A o tom to je i když máme zacíleno na danou rybu přijde něco co nečekáme...

 
 
26.07.2018 17:07, od: Rapala72, revír: OHŘE 11, technika lovu: přívlač
První dny letošního zahájení bylo specifické tím že velikost ulovených ryb - dravců zejména Okounů přesněji by se hodilo označení Okounků jako by snad větší kousky ani v řece nebyli... Až téměř po měsíci se podařilo ulovit ty krásné krasavce většího vzrůstu a to o velikosti 36 cm a 35 cm. Protože jsem bohužel nepořídil fotodokumentaci použiji starší k doplnění článku.

 
 
15.09.2017 08:09, od: skwor, revír: rybník, technika lovu: přívlač
Tohle už nejspíš nepřekonám. Po záběru na malinkou Orku u dna to vypadalo, že se na mě usmálo štěstí s velkým okounem. I první spatření ryby na hladině tomu napovídalo. Až pak jsem poznal, o jaký druh jde. První odhad byl čtyřicet, ale jak se zdolávání protahovalo, tušil jsem, že to bude víc. Ale že to bude přes půl metru.... v to jsem nedoufal. Životní ryba.

 
 
11.08.2017 16:08, od: skwor, revír: řeka, technika lovu: plavaná
Z letní plavačky....

 
 
05.07.2017 08:07, od: skwor, revír: stoják, technika lovu: přívlač
Od zahájení se letošní sezóna jeví jako poměrně náročná, ale občas něco kopne. Zatím je to ve znamení okounovitých ryb, ale přišel i velký kapr, za kterým jsem pár minut běhal bezradně po břehu, než se vypnul.

 
 
17.06.2017 14:06, od: Rapala72, revír: OHŘE 11, technika lovu: přívlač
Konečně tu máme zase nejoblíbenější část sezóny lov dravců. A pro mne i poprvé letos na rybách. Čekal jsem od rybářů velký tlak na vodu a kupodivu téměř nikdo u vody a vzhledem k počasí které se změnilo jsem byl napnutý jestli něco přijde na proutek. A první krasavec se zanedlouho dostavil, první letos ryba záběr a způsob boje naznačoval že to bude pruhovaný bandita ale po nějaké době se opřel do proudu a stálým tahem ohýbal proutek na maximum a tak jsem znejistil a hlavou se mi začalo honit copak to na tom konci proutku asi nakonec bude? Byl to Okoun a pěkný měřil 42cm a váha 1,20kg. Pak mi přišli ještě 2 pruhovaní banditi...Nebylo to nějaké šílené braní ale zadařilo se a byl jsem nadmíru spokojený z prvního dne na rybách. Už se těším na další zážitky u vody a doufám že to alespoň dohoním tou docházkou k vodě....

 
 
10.06.2017 18:06, od: skwor, revír: řeka, technika lovu: plavaná
Zkouška nových míst se zdařila. Ryb sice nebyl nijak výrazný počet, ale největší 54 a 49cm.

 
 
20.11.2016 18:11, od: paia, revír: BEROUNKA 3, technika lovu: přívlač
Po dlouhé přestávce, kdy jsem marodil a nebo nevycházelo počasí, jsem se se skworem konečně zase podíval k řece. Sluníčko svítilo, voda byla z předchozích deštivých dnů lehce přikalená a zvýšená, ale rybám to nijak nevadilo a celkem jsme si zachytali. Po dvou bolenech mi přišel trofejní okoun, kterým jsem si stanovil pěkný osobní rekord, po přesunu do města jsme ještě trochu poškádlili tlouštíky a kolega si udělal radost dalším pěkným okounem do sbírky.

 
 

‹‹ Zpět na úvodní stranu

Další strana ››

Můj Lov
 
         
Uživatel
Přezdívka

Heslo

Registrace  Změna hesla
         
   
         
Reklama
         
 
         
Dnes
Úterý 23. října 2018
svátek má Teodor
         
 
         
Předpověď počasí

         
 
         
Servis
Přidat do oblíbených

Naše ikonka:
Můj lov

Online 1 návštěvník.
         
 
Novinky |  Můj lov |  Trofeje |  Články |  Atlas ryb |  Prodejny |  Odkazy |  Diskuze |  Všeobecné podmínky  © 2018 Pavel Hrabal, hosting Wedos.